DANEO

Runy Tarot Numerologia

 O Daneo


Mam na imię Daniel, pochodzę z Gdańska, jestem numerologiczną 9—cechuje mnie wyjątkowa intuicja i wrażliwość, drogą rozwoju duchowego zajmuję się od 5 lat. Moją misją jest pomoc w rozwoju duchowym jak i doradztwo życiowe.Runy oraz karty Tarota w połączeniu z intuicją pozwalają mi trafnie ocenić bieżącą sytuację, jak również zajrzeć za kurtynę przyszłości.  

  

Jeśli więc masz problem z którym musisz się zmierzyć, bądź też chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat siebie, czy swojej przyszłości to zapraszam do kontaktu. Przygotuj sobie wcześniej pytania jakie chcesz zadać, wycisz się a później po prostu zadzwoń. 

Zapraszam do kontaktu. Istnieje także możliwość dojazdu do klienta.

Zapraszam również na mój profil na Facebooku.

Kalendarium

WAGA    24.09 - 22.10

Waga jest jedynym nieożywionym znakiem zodiaku, wszystkie inne reprezentują postacie ludzi lub zwierząt. Wielu współczesnych astrologów uważa Wagę za najbardziej pożądany ze zodiakalnych typów. Czas Wagi przypada na zenit roku, czas kiedy zbiera się owoce ciężkiej pracy wykonanej wiosną i latem. Wagi uchodzą za najbardziej cywilizowane z dwunastu znaków zodiaku. Są obdarzone elegancją, wdziękiem i dobrym smakiem, z natury miłe i bardzo łagodne, kochają piękno i harmonię, zarówno w muzyce jak i w życiu, oraz przyjemności. Posiadają zmysł krytyczny, potrafią stanąć z boku i spojrzeć bezstronnie na sprawy, które wymagają obiektywnego sądu. Nie tolerują poddawania w wątpliwość ich wniosków i opinii, które wydają się Wagom jedynie słuszne i trafne. Wśród wad osób spod znaku Wagi jest, między innymi, nadmierna chęć do krytykowania. Na ogół jednak są zrównoważone i dyplomatyczne.


Kreator stron www - przetestuj!